loading

Álláshirdetéseink

Jelenleg az alábbi pozíciókba várunk jelentkezőket:

Raktáros

Feladatok:
  • Alkatrészek kiadása a műhely, valamint az ügyfelek számára
  • A naponta beérkező szállítmány átvétele, kibontása, betárolása
  • Megrendelt alkatrészek csomagolása, kiszállításra történő előkészítése
  • Kézi alkatrész- és anyagmozgatás
  • Garanciális alkatrészek kezelése
  • Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása
  • Tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, aktív munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság, csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök:
  • Raktározás, anyaggazdálkodás területén szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • SUZUKI típusismeret (nem feltétel)
  • K2D vállalatirányítási rendszer ismerete (nem feltétel)
  • Angol nyelv alapszintű ismerete (nem feltétel)

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Munkavégzés helye:
  • 2040 Budaörs, Keleti u. 2.