loading

Álláshirdetéseink

Jelenleg az alábbi pozíciókba várunk jelentkezőket:

Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészek kiadása a műhely, valamint az ügyfelek számára
  • A naponta beérkező szállítmány átvétele, kibontása, betárolása
  • Megrendelt alkatrészek csomagolása, kiszállításra történő előkészítése
  • Kézi alkatrész- és anyagmozgatás
  • Garanciális alkatrészek kezelése
  • Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása
  • Tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló, aktív munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság, csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök:

  • Raktározás, anyaggazdálkodás területén szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • SUZUKI típusismeret (nem feltétel)
  • K2D vállalatirányítási rendszer ismerete (nem feltétel)
  • Angol nyelv alapszintű ismerete (nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • 2040 Budaörs, Keleti u. 2.

  • Szakmai önéletrajzát várjuk a vandor.robert@suzukivilag.hu e-mail címre

Adminisztrációs  és  pénzügyi ügyintéző

Feladatok:

  • Gépkocsiértékesítéssel kapcsolatos anyagok készítése, kezelése
  • Nyilvántartások, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás  bankokkal, okmányirodával, biztosítókkal
  • Értékesítéssel kapcsolatos  számlák készítése
  • Házipénztár kezelése
  • Marketing munka segítése értékesítési oldalról

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítástechnikai készség, Excel , Word felhasználó szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Csapatjátékos

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete

Amit Kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás, cafeteria
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Bejárási támogatás vagy bérlet
  • Iskolakezdési támogatás
  • Jó munkakörülmények

  • Szakmai önéletrajzát várjuk a cseresnyesi.marta@suzukivilag.hu e-mail címre